ul. Andersena – Wzgórze Elfów
Nowe osiedle na granicy Warszewa i Osowa


Nowe mieszkania na szczecińskim Warszewie i Osowie ul. Andersena Deweloper

Wizualizacja ma charakter poglądowy.

Galeria zdjęć

niska zabudowa

2 miejsca postojowe

komfortowy układ

duże poddasze

prywatny ogórd

doświadczony deweloper

bliskość natury

ścieżka rowerowa

nowa szkoła

Termin zakończenia:
Planowane zakończenie – etapy:
AB – zima 2022/2023
CD – wiosna/lato 2023
EF – lato/jesień 2023
GH – jesień/zima 2023

Lokalizacja

W odległości około 900m od Szczecińskiej Gubałówki,  1,5 km od nowej szkoły przy ul. Kredowej, 3,5 km od Jeziora Głębokiego i tylko 6,5 km od Placu Rodła powstają domy 4-rodzinne. Położenie w drugiej i dalszej linii zabudowy od ul. Andersena, w części przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną gwarantuje spokój i ciszę, a jednocześnie zapewnia doskonałą komunikację. Dojazd od ul. Andersena drogą wykonaną z płyt betonowych.

Co powstanie?

W pierwszym etapie powstanie 8 budynków 2-lokalowych, łącznie 16 mieszkań o powierzchni od 61,62m2 (lokale na parterze) do 69,10m2 z możliwością powiększenia do co najmniej 94,10m2 (lokale na piętrze).Wejście na poddasze całkowicie bezkolizyjne, w klatce schodowej nad schodami prowadzącymi do lokalu. Ściany między lokalami podwójne. Lokale na parterze z ogródkami, lokale na piętrze z balkonami i poddaszem do wyłącznego użytkowania. Do każdego lokalu po dwa miejsca parkingowe. Obecnie w sprzedaży lokale w budynkach A, B, C oraz D.

Szkoły, przedszkola, udogodnienia

W pobliżu znajdują się wszelkie niezbędne placówki, tj. 2 szkoły podstawowe, 3 przedszkola niepubliczne, żłobek, przychodnia, nowo otwarte centrum fitness, 2 apteki, małe centrum handlowe, pizzeria/kuchnia chińska, bar/jadłodajnia, kawiarnia, warzywniak, dwie kwiaciarnie, sklep ogrodniczy, stacja paliw, markety Netto, Biedronka, Lidl, PSB Mrówka etc.

Dzięki przebudowie ulicy Andersena, osiedle będzie w pełni bezpiecznie i doskonale skomunikowane zarówno dla zmotoryzowanych, rowerzystów, jak i pieszych.

Nowe mieszkania na szczecińskim Warszewie ul. Andersena Deweloper

Dostępne mieszkania z ogródkami i 2 miejscami postojowymi w cenie:

Lokal Układ pomieszczeń Powierzchnia m2 Balkon m2 Ogródek m2 Cena w PLN
   

B1, parter Rezerwacja

Karta lokalu 61,62 40 540 tys.  
E1, parter Rezerwacja wstępna Karta lokalu 61,62 77 585 tys.  
F1, parter Dostępny Karta lokalu 61,62 78 585 tys.  
G1, parter Dostępny Karta lokalu 61,62 79 585 tys.  
H1, parter Dostępny Karta lokalu 61,62 79 585 tys.  
 

Przedstawiona oferta cenowa stanowi ofertę handlową w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wizualizacja ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a poszczególne elementy budynku i otoczenia mogą odbiegać od wizualizacji.

Na podstawie przedstawionych materiałów nie mogą zostać podjęte decyzje. Należy się zapoznać z prospektem informacyjnym oraz projektem.