Od 2010 roku

Spektrum Deweloper Szczecin to rodzinna firma, która całym sercem angażuje się w swoje projekty. Mamy duże doświadczenie, pracujemy ze sprawdzonymi ekipami, a co najważniejsze jesteśmy stabilni – byliśmy, jesteśmy i będziemy w Szczecinie. Nie jesteśmy spółką celową, która zostanie zamknięta po zakończeniu inwestycji – jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na Państwa.

Od początku działalności deweloperskiej (2010) realizujemy inwestycje w domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Bardzo cenimy Warszewo i Osów ze względu na walory klimatyczne, czyste powietrze oraz bliskość natury. Inwestujemy tylko najlepszych lokalizacjach tych dzielnic, ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom pełen komfort, a ich dzieciom swobodę w docieraniu do szkoły, na zajęcia dodatkowe oraz dzieciństwo wśród rówieśników. Stosujemy najwyższej jakości materiały, a każdego Klienta traktujemy jak dobrego znajomego. Świadczą o tym opinie i zaufanie, jakim obdarzają nas nasi dotychczasowi Klienci.

Dostosowujemy projekty do Państwa marzeń i jeśli tylko pomysły są wykonalne, wcielamy je w życie.

W odpowiedzi na potrzeby zaczynamy budowę mniejszych lokali z odrębnymi wejściami i dwoma miejscami postojowymi w cenie. Lokale na parterze z terenem zielonym na wyłączność, a lokale na piętrze z poddaszem o powierzchni ponad 30 m2, na które doprowadzone są media. Ostateczna cena za lokale jest podobna lub niższa jak w budownictwie wielorodzinnym z wieloma sąsiadami, cienkimi ścianami, wspólnymi klatkami schodowymi i problemami parkingowymi.

Wszystkie nasze realizacje

Poniżej nasze wybrane zakończone inwestycje:

ul. Włoska, Florencka, Jemiołowa

Projekty wnętrz:
Agnieszka Jóźwiak 665 995 820