Od 2010 roku.

Jesteśmy rodzinną firmą, która całym sercem angażuje się w swoje projekty. Mamy duże doświadczenie, pracujemy ze sprawdzonymi ekipami, a co najważniejsze jesteśmy stabilni – byliśmy, jesteśmy i będziemy w Szczecinie. Nie jesteśmy spółką celową, która zostanie zamknięta po zakończeniu inwestycji – jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na Państwa marzenia.

Od początku działalności deweloperskiej (2010) realizujemy inwestycje w domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej – nasze ostatnie zakończone projekty to osiedle przy ul. Florenckej oraz domy przy ul. Francuskiej 9-11. Kochamy Warszewo i inwestujemy tylko w jego najlepszych lokalizacjach, ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom pełen komfort, a ich dzieciom swobodę w docieraniu do szkoły, na zajęcia dodatkowe oraz dzieciństwo wśród rówieśników. Szanujemy Państwa czas – szkoda życia na stanie w korkach, “przebijanie się” z dalszych części naszej dzielnicy i wieczne “bycie taksówkarzem” własnych pociech. Stosujemy najwyższej jakości materiały, a każdego Klienta traktujemy jak dobrego znajomego. Świadczą o tym opinie i zaufanie, jakim obdarzają nas nasi dotychczasowi Klienci.

Dostosowujemy projekty do Państwa marzeń o własnym domku, wychodzimy Wam naprzeciw i jeśli tylko pomysły są wykonalne, wcielamy je w życie.

Nasze realizacje